Atribuită Cumpărare directă

10 2016335 TEAVA PP PRES 63 CU FIBRA BUC 3,00 135,24 340,94 64,78 20 2000040 TEAVA PP 110X2,7-1000MM... mai departe

Număr anunț
DA25571674
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.447,11 RON
Valoare atribuită
2.447,11 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.447,11 RON

din 2.447,11 RON estimat