Atribuită
Cumpărare directă
Servicii profesionale curatat : cosuri de fum , aparate generatoare de caldura ( sobe ,seminee , cazane combustibil solid, lichid gazos ) canale ventilatii, hote 1. Cazan combustibil solid 25kw - 75 kw = 2 buc 2, Cazan combustibil solid 75kw - 150 kw = 2 buc 3. Curarat cosuri de fum = 44 ml 4, Inlocuit racorduri cazane + cos de fum = 2 buc
- Număr anunț
- DA25597584
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CONSTANTINEANU DOROBANTI (CUI 26058014)
- Furnizor / câștigător
- COŞAR BEST NORD SRL (CUI 31727662)
- Cod CPV
- 90915000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Valoare atribuită
- 3.750 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.