Atribuită Cumpărare directă

Materiale amenajare birou parter. -Profil rigips 3 m-10 buc, Placa rigips -5 buc, Autoforant 3.2-100 buc, Negrese 3.5x3.5 2 -500 buc, Var lavabil 15 l-1 buc, Banda rigips-1 rola, Pat cablu 2 m-2 buc, Intrerupator aplica - 1 buc,, Cablu electric 3 x2.5 - 10 ml

Număr anunț
DA25584187
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44431000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,53 RON
Valoare atribuită
392,53 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,53 RON

din 392,53 RON estimat