Atribuită Cumpărare directă

Protectori incaltaminte / Botosei confectionati din polietilena,rezistenti la trafic, de unica folosinta, cu elastic circular,Produsul poarta marca CE si ISO TINE LOC DE COMANDA A SE LIVRA PANA PE DATA DE 14.05.2020 INCLUSIV, DUPA ACEASTA DATA NU SE MAI PRIMESTE MARFA

Număr anunț
DA25600205
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
BRILLMED S.R.L. (CUI 40793444)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat