Atribuită Cumpărare directă

Dermofarm Dezinfectant pentru Suprafete 5000 ml Dermofarm Dezinfectant Maini 5000 ml Dermofarm Dezinfectant Maini 750 ml Dermofarm Dezinfectant pentru Suprafete 750 ml

Număr anunț
DA25591393
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CERAT (CUI 15006095)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.282 RON
Valoare atribuită
1.282 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.282 RON

din 1.282 RON estimat