Atribuită Cumpărare directă

BEC ECONOMIC 23W E27 SPIRALAT, 1390LM,60500K, PHILIPS buc 20; BEC ECONOMIC 15W E27 SPIRALAT,6500K,840LM,PHILIPS buc 20; BEC CU LED 20W 230V E27 buc 10; BEC LED 12W 24V E27 buc 20; BEC LED 12W 230V E27 buc 10; BEC LED 13W E27 A60M 1521LM buc 20.

Număr anunț
DA25595032
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344 RON
Valoare atribuită
1.344 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344 RON

din 1.344 RON estimat