Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare a autovehiculelor MAI 43586 , MAI 42940 ,MAI 40229 si MAI 40047.

Număr anunț
DA25595282
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
VIBRO AUTO SRL (CUI 26707570)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.241,55 RON
Valoare atribuită
7.241,55 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.241,55 RON

din 7.241,55 RON estimat