Atribuită Cumpărare directă

Masca protectie unica folosinta cu- 3 pliuri, 3 straturi cu ansa nazala , de unica folosinta , material netesut. Marcare , etichetare: denumire-tip, dimensiune, adresa producator, data fabricatiei, nr. lot,, modul de utilizare, termenul de valabilitate, cod produs, marcaj CE, protectie respiratorie pt. min. 94% particule mai mici de 0,5 microni, conform EN 149/2001 sau echivalent.

Număr anunț
DA25607079
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Bistrita Nasaud (CUI 4347712)
Furnizor / câștigător
ALMOSS INTERNATIONAL DEVELOPMENT SRL (CUI 15837256)
Cod CPV
33770000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.800 RON
Valoare atribuită
29.800 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.800 RON

din 29.800 RON estimat