Atribuită
Cumpărare directă
Banca conservare plasma sanguina (Congelator BL-178) Instrument destinat stocarii produselor sanguine labile tip PPC. Este prevazut cu 4 sertare de aluminiu, pe brate telescopice. Inaltimea sertarului este de 15 cm, capacitatea de stocare per sertar de aproximativ 30 cutii cu PPC (dimensiuni 19 x 13 x 2.5 cm), fiecare punga de dimensiune 400 ml Frigider stocare reactivi produse farmaceutice, reactivi, Essential 460 – 460 litri, 0-20 °C Frigider Essential 460 este un instrument destinat stocarii produselor sanguine, reactivi, produse farmaceutice. Este confectionat la exterior din foaie de otel galvanizat (anti ruginire) tratat cu o pudra alba anti zgariere, in partea frontala este prevazut cu picioare ajustabile pentru podelele cu panta. Interiorul este confectionat din aluminiu neted prevazut cu folie de protectie transparenta. Este prevazut cu 4 sertare de aluminiu, trei sunt ajustabile pe inaltime, pe brate telescopice, prevazute cu sistem de oprire. Dimensiuni sertar 52 x 39 cm. Usa cu inchidere automata, cu cadru de etansare magnetica din plastic usor de inlocuit, blocabila optiona
- Număr anunț
- DA25601880
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 39711100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.500 RON
- Valoare atribuită
- 76.500 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.