Atribuită Cumpărare directă

Acid azotic suprapur 69% NUMAR DE REFERINTA: AC16171000

Număr anunț
DA25597227
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.714 RON
Valoare atribuită
1.714 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.714 RON

din 1.714 RON estimat