Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inlaturare a deseurilor biologice conform prevederilor legale in vigoare. Tariful este de 42,02/lei abonament lunar fara tva si 3,37 lei/kg deseu eliminat fara tva.

Număr anunț
DA25601569
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
BIO HAZARD SRL (CUI 18538054)
Cod CPV
90524300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,05 RON
Valoare atribuită
210,05 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,05 RON

din 210,05 RON estimat