Atribuită Cumpărare directă

HUSA SALTEA IMPERMEABILA CU ELASTIC DIMENSIUNI: L=120 cm, l=55 cm, H=20 cm Caracteristicile tesaturii: Material textil folosit: tesatura impermeabila Pi 2, fata tesaturii frotir alb compozitie 80%bumbac/20% poliester greutate 105 grame/mp + pelicula de poliuretan de 35grame/mp total 140 grame/mp. Se poate spala la 90 grade celsius.

Număr anunț
DA25609652
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
Furnizor / câștigător
ARTCRISS CONCEPT S.R.L. (CUI 41077192)
Cod CPV
39512300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat