Atribuită
Cumpărare directă
MASINA DE GAURIT SI INSURUBAT CU ACUMULATORI - MAKITA DDF483RFE - Caracteristici: Greutate conform EPTA (kg)cu BL1820B:1,3kg Cuplu maxim de strângere(Nm) înalt / scăzut:40/23 Capacitate (mm) lemn/metal/zidărie:36/13/13 Frecvență bătăi - treapta 1:0 - 500min-1 Frecvență bătăi - treapta 2:0 - 1700min-1
- Număr anunț
- DA25601509
- Autoritate contractantă
- SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
- Furnizor / câștigător
- GRUP EDELWEISS SRL (CUI 13203708)
- Cod CPV
- 42622000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.280 RON
- Valoare atribuită
- 2.280 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.