Atribuită Cumpărare directă

BR.TOPITA CUTIE 140 G,BUC 50 BRANZA DE VACI 500 G VID (30/BAX),BUC 50 BRANZA FRAMANTATA IN BURDUF,KG 20.4 BRANZA TOPITA CU SMANTANA 125G,BUC 100 CASCAVAL DALIA CALUP VID,KG 40.8 IAURT CAPSUNI ZUZU 125 G,BUC 100 LAPTE CONSUM 1.8% 1L PUNGA 25/NAV,L 50 SANA 3.6%GR 175G 20/BAX,BUC 100 SMANTANA 900 G 25%GR 6/BAX,BUC 40 TELEMEA VACA VID CALUP (VARIABIL),KG 20.60 UNT 200G 65% GR PACHET 36/BAX,BUC 96 URDA CALUP VID,KG 12

Număr anunț
DA25597083
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA GLODENI (CUI 4323241)
Furnizor / câștigător
ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.749,04 RON
Valoare atribuită
3.749,04 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.749,04 RON

din 3.749,04 RON estimat