Atribuită Cumpărare directă

Date tehnice Putere nominală 850 W Grosimea reglabilă a aşchiei 0 – 4 mm Greutate 3,2 kg Adâncimea reglabilă a falţului 0 – 24 mm Turaţie la mersul în gol 14.000 rot/min Lungime 296,0 mm Lăţime 169,0 mm Înălţime 173,0 mm Lăţimea rindelei 82 mm Made in Hungary Set de livrare Sac colector de praf (2 605 411 035) Limitator de adancime falt (1 608 132 006) Valiza profesionala (2 605 438 567) 1 x cuţit de rindea, 82 x 5,5 x 1,1 mm (2 608 635 376) Limitator paralel (2 607 000 102) Despre produs Rindeaua adecvată pentru suprafeţe prelucrate perfect Calitate foarte bună a suprafeţelor prelucrate datorită cuţitelor foarte ascuţite şi a turaţiei constante chiar la prelucrarea lemnului tare Cel mai rapid şi cel mai avantajos sistem de schimbare a cuţitelor de pe piaţă, datorită cuţitelor Woodrazor cu o durată de viaţă îndelungată şi ajustării foarte simple a acestora Durată de viaţă foarte îndelungată asigurată de suportul de lagăr din aluminiu şi de protecţie termică a motorului Posibilitatea de reglare simplă, rapidă, precisă şi uşor de citit a adâncimii de aşchiere Eliminarea aşchiilor, la alegere, spre stânga sau spre dreapta. 3 canale în V pentru faţetare simplă şi flexibilă Protejarea piesei de lucru graţie sabotului de staţionare Dispozitiv de blocare a pornirii pentru dreptaci şi stângaci Depozit de cuţite de rindea şi de chei Mâner principal şi mâner de ghidare softgrip Complet cu toate accesoriile (cuţite reversibile cu carburi metalice, limitator lăţime falţ, li

Număr anunț
DA25602156
Autoritate contractantă
COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.179 RON
Valoare atribuită
1.179 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.179 RON

din 1.179 RON estimat