Atribuită Cumpărare directă

PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 2 m, verde, AWG26, „PP6U-2M/G” 50 2.98 149 PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 2 m, albastru, AWG26, „PP6U-2M/B” 100 2.98 298 PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 2 m, galben, AWG26, „PP6U-2M/Y” 150 2.98 447 PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 2 m, gri, AWG26, „PP6U-2M” 100 2.98 298

Număr anunț
DA25610690
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32421000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192 RON
Valoare atribuită
1.192 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192 RON

din 1.192 RON estimat