Atribuită Cumpărare directă

Butelie oxigen medical 50 l pentru FIIR-UPB conform referat nr. 56931/06.05.2020 - Butelie din otel pentru oxigen medical - Capacitate: 50 l - cu aparatoare si robinet - dimensiuni : 229 mm diametru exterior, inaltime 1340 mm - Greutate: 51.5 kg - se livreaza neincarcata

Număr anunț
DA25608781
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
METCON INSTAL SRL (CUI 9765937)
Cod CPV
24111900-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430 RON
Valoare atribuită
1.430 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430 RON

din 1.430 RON estimat