Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici: - senzor - greutate: 0.9kg - dimensiuni: 24 x 14 x 10 cm - doza sapun: 1ml - capacitate: 1100ml - alimentare : DC4 x 1.5V(R6) - sistem antifurt si antipicurare - design modern si eficient - plastic ABS foarte durabil si rezistent Descriere dozator sapun cu senzor plastic ABS Se monteaza la minim 20 de cm pana la primul obstacol ( ex: distanta de la dozator la chiuveta ) Dozator sapun cu senzor plastic ABS este alimentat de 4 baterii R6 ,consumul redus de energie cu o durata de functionare a bateriilor intre 6-8 luni.* Pentru spitale ,hoteluri , restaurante , bai cu trafic intens , cluburi , clinici sau casnic.

Număr anunț
DA25609705
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
Furnizor / câștigător
INA CRISTAL SRL (CUI 31222554)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat