Atribuită Cumpărare directă

banane, cal. I; cartofi, cal. I; ceapa, cal. I; lamai, cal. I; usturoi cal. I; varza, cal. I; unt de masa, 65% grasime, pachet 200 g

Număr anunț
DA25625346
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
03222000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.422,70 RON
Valoare atribuită
1.422,70 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.422,70 RON

din 1.422,70 RON estimat