Atribuită
Cumpărare directă
Administratia unitatilor de invatamant - Sector 1, intentioneaza sa achizitioneze servicii deratizare la unitatile de invatamant preuniversitar si unitatile sanitare publice aflate in administrarea acesteia. Operatorul economic va folosi pentru prestarea serviciilor de deratizare: doar produse biocide cuprinse in Registru National al Produselor Biocide, doar produse si materiale aflate in perioada de garantie, se vor utiliza dozele de cantitati de substanta conform instructiunilor producatorului, aplicate pe fiecare unitate de suprafata. Cerinte specifice conform caiet de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA25615550
- Autoritate contractantă
- Administratia Unitatilor de Invatamant Preuniversitar si Unitatilor Sanitare Publice - Sector 1 (CUI 26363506)
- Furnizor / câștigător
- SMART ANTIPEST SOLUTIONS SRL (CUI 36760988)
- Cod CPV
- 90923000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.396,64 RON
- Valoare atribuită
- 134.396,64 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.