Atribuită Cumpărare directă

Se vor presta servicii de consultanta in domeniul achizitiilor pentru obiectivul "Infiintare si dotare gradinita in localitatea Sisesti, comuna Sisesti, judetul Maramures" finantat prin PNDR, masura 7.2. Serviciile vor consta in elaborarea, derularea si expertiza privind derularea unei proceduri de achizitie publica: - consultanta privind stabilirea criteriilor de calificare, structura propunerii financiare si a propunerii tehnice; - strategie de contractare; - consultanta la intocmirea fisei de date a achizitiei publice; - consultanta la intocmire formularelor si modelului de contract; - consultanta la publicarea documentatiei de atribuire in SEAP; - consultanta privind elaborarea raspunsurilor la solicitarile de clarificari primite de la operatorii economici pana la data depunerii ofertelor sau data limita de solicitare a clarificarilor; - elaborarea procesului verbal de deschidere a ofertelor; - elaborarea solicitarilor de clarificari catre ofertanti in etapa de evaluzare; - asigurarea expertilor cooptati (tehnic si financiar) la procedurile de achizitie publica; - elaborarea raportului procedurii de atribuire; - elaborarea comunicarilor catre ofertanti a rezultatului procedurii de atribuire; - notificarea atribuirii contractului; - consultanta privind elaborarea punctelor de vedere pentru solutionarea contestatiilor formulate de ofertanti; - intocmirea dosarului achizitiei.

Număr anunț
DA25605849
Autoritate contractantă
COMUNA SISESTI (PRIMARIA COMUNEI SISESTI) (CUI 3627277)
Furnizor / câștigător
ERIS ROADS SRL (CUI 38004603)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat