Atribuită Cumpărare directă

F0011 TENCUIALA COMANDA CATALOG B1 BUC 1.00*124.37 F0189 FOND TENCUIALA 8 KG BUC 1.00*64.29 COLORAT VOPSEA - SERVICII1 LEI 1.00*28.68 COLORAT VOPSEA - SERVICII1 LEI 1.00*9.13 mai putin

Număr anunț
DA25624813
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,47 RON
Valoare atribuită
226,47 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,47 RON

din 226,47 RON estimat