Atribuită Cumpărare directă

Comuna Comana doreste sa achizitioneze un termometru digital de frunte cu infrarosu SIMBIO SB4800, alb-mov, NON CONTACT. Detalii legate de prezenta achizitie pot fi obtinute la adresa de email:comana.primaria@yahoo.com. Persoana de contact Epure Mihaela, tel: 0727 199 351

Număr anunț
DA25632125
Autoritate contractantă
COMUNA COMANA (CUI 5755124)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,87 RON
Valoare atribuită
349,87 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,87 RON

din 349,87 RON estimat