Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser sapun lichid Losdi plastic ABS Dispenserul pentru sapun lichid si gel dezinfectant maini Losdi din plastic ABS este un produs destinat igienei profesionale fiabil, ergonomic, simplu de utilizat si de intretinut de catre personalul de curatenie. Are o capacitate mare, de un litru, putand fi folosit inclusiv in spatiile cu trafic mare de vizitatori. Caracteristici: Dispenser pentru sapun lichid si gel dezinfectant maini Losdi, cu capacitate mare, de 1l Design ergonomic, modern si functional Robust si usor de intretinut de catre personalul de curatenie Dispune de o supapa antipicurare Foarte simplu de utilizat, prin actionare mecanica Reincarcarea se realizeaza cu usurinta, rezervorul fiind prevazut cu un sistem de inchidere cu cheie Dispune de un sistem de prindere antivandalism Foarte practic in locurile aglomerate si acolo unde igiena este de importanta maxima Caracteristici tehnice: Material: Plastic ABS Culoare: alb Capacitate: 900 ml Dimensiuni: Înaltime: 223 mm, Adancime: 126 mm Producator: Losdi - Spania
- Număr anunț
- DA25640507
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.270,30 RON
- Valoare atribuită
- 5.270,30 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.