Atribuită Cumpărare directă

L - 71064807 XL - 71064809 Manusi nepudrate si super rezistente. Nu prezinta urme de pulbere. Material: vinil Marime disponibile : M L XL Culoare: alb Ambalare: 100 buc/cutie. COMANDA MINIMA - 20 CUTII livrare 24 ore din stoc PERSOANE DE CONTACT: Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA25634441
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU (CUI 4192987)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,15 RON
Valoare atribuită
238,15 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,15 RON

din 238,15 RON estimat