Atribuită Cumpărare directă

54 x becuri stop frana pt dacia Logan 1,4 - aftermarket, 47 x rulmenti viraj pt dacia logan 1,4 - or, 50 x bielete antiruliu pt. dacia logan 1,4-or, 40 x cap bara directie pt. dacia logan 1,4 , 1 x electromotor pt dacia logan 1,5 mcv

Număr anunț
DA25631523
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34326100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.109,66 RON
Valoare atribuită
4.109,66 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.109,66 RON

din 4.109,66 RON estimat