Atribuită Cumpărare directă

Mufa tv tata Mufa tv mama Mufa de prelungire tip I Splitter cu 3 iesiri Conector tip F Cablu coaxial tv Baterie 23A Baterie R3 Baterie R6 Fir 2,7mm Fir 2mm Popnituri 14 Cablu CYABY 3*2.5 Platbanda gaurita Burghie diferite marimi

Număr anunț
DA25626721
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.091,61 RON
Valoare atribuită
2.091,61 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.091,61 RON

din 2.091,61 RON estimat