Atribuită Cumpărare directă

Makita - DGA511RTE - Polizor unghiular cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, 125 mm, motor fara peri.

Număr anunț
DA25629219
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42630000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.590,64 RON
Valoare atribuită
1.590,64 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.590,64 RON

din 1.590,64 RON estimat