Atribuită Cumpărare directă

Cherestea nerindeluită A/B (dimensiuni 4000x25x46mm)

Număr anunț
DA25625983
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
FOX VISION S.R.L. (CUI 38922725)
Cod CPV
19000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat