Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod UM Cantitate Pret vanzare Masca medicinala 3 straturi 220119 Buc 500 1.7 Manusi nitril MARIMEA M GMNM Buc 10 65 Dozator sapun ABS 800ml alb LePapier SD18L Buc 16 69 Dezinfectant Gel Higeea 0.5L pompita 50005 Buc 38 40 Sapun maini gelpons bacterian 5kg 14263 Buc 10 33 Termometru cu infrarosu Berrcom berc Buc 1 230 Pres cocos FLOWERS 75x45 cm F1-FW-RB-4652 Buc 5 19.3 Manusi nitril L albastru MENXL Buc 10 65 Dezinfectant Gel Higeea 1L 50001 Buc 7 58.5 Manusi menaj economy Clinox L 44-11 L 44-11 Buc 25 2.1 Manusi menaj economy Clinox M 44-13 M 44-13 Buc 25 2.1 DEZINFECTANT 5 l fara clatire higeea 5698777 Buc 5 305 Tablete cloramina 1Kg 300buc/cutie Biclosol XTC1 Buc 5 120 Clor Rivex 2 l 78923 Buc 40 6 Manusi nitril MARIMEA S GMNS Buc 10 65 Banda adeziva delimitare spatiu galben/negru B452 Buc 10 13.95 Indicator distanta persoane 1.5 m 74236 Buc 12 5

Număr anunț
DA25625121
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic HENRI COANDA (CUI 4830023)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.159,50 RON
Valoare atribuită
9.159,50 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.159,50 RON

din 9.159,50 RON estimat