Atribuită Cumpărare directă

M - 71064806 L - 71064807 XL - 71064809 Manusi nepudrate si super rezistente: 10 cutii marime M, 8 cutii mărime L, 2 cutii marime XL

Număr anunț
DA25632857
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”RADU STANIAN”, MUNICIPIUL PLOIE?TI (CUI 29168798)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
977,80 RON
Valoare atribuită
977,80 RON
Data publicării
16.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

977,80 RON

din 977,80 RON estimat