Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste achizitionarea urmatorului Mobilier urban ce va fi montat in parcul din Aleea Dichiu, oras Sinaia: - cos de gunoi metallic fara capac – 2 buc.; - cos de gunoi metallic cu capac – 5 buc.; - cos de gunoi selective – 2 buc.; - masa cu 4 scaune in forma de fructe 3D – 1 buc; - banca de lemn pe cadru metallic personalizata – 6 buc.; - banca semirotunda, lungime 5 m – 1 buc; - banca odihna – 1 buc.; Transportul si montajul este gratuit si intra in pretul ofertei
- Număr anunț
- DA25610628
- Autoritate contractantă
- ORASUL SINAIA (Primaria Orasului Sinaia) (CUI 2844103)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 34928400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.640 RON
- Valoare atribuită
- 27.640 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.