Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ALPINISM UTILITAR

Număr anunț
DA25644931
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA (CUI 2836160)
Furnizor / câștigător
VERTICOM SRL (CUI 14491714)
Cod CPV
98390000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475 RON
Valoare atribuită
2.475 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.475 RON

din 2.475 RON estimat