Atribuită
Cumpărare directă
MLT-D116L (MLT-D116L/ELS)(MLTD116L) CARTUS TONER BLACK (3000 PAG) ORIGINAL SAMSUNG M2675FN/ M2825ND/SL-M 2875 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * Samsung Proxpress M-Serie (2620, 2620 D, 2620 DW, 2620 FN, 2620 N, 2625, 2625 D, 2625 DW, 2625 F, 2625 FN, 2625 N, 2626, 2626 D, 2626 DW, 2626 F, 2626 FN, 2626 N, 2670, 2670 D, 2670 DW, 2670 F, 2670 FN, 2670 N, 2675, 2675 D, 2675 DW, 2675 F, 2675 FN, 2675 N, 2820, 2820, 2820 D, 2820 DW, 2820 ND, 2825, 2825 DW, 2825 FN, 2825 N, 2825 ND, 2826, 2870, 2870 FD, 2870 FW, 2875, 2875 DW, 2875 FD, 2875 FN, 2875 N, 2875 ND, 2876, 2876 FD, 2876 FW, 2876 ND, 2885, 2885 FW) * Samsung SL-M-Serie (2620, 2620 D, 2620 DW, 2620 FN, 2620 N, 2625, 2625 D, 2625 DW, 2625 F, 2625 FN, 2625 N, 2626, 2626 D, 2626 DW, 2626 F, 2626 FN, 2626 N, 2670, 2670 D, 2670 DW, 2670 F, 2670 FN, 2670 N, 2675, 2675 D, 2675 DN, 2675 DW, 2675 F, 2675 FN, 2675 N, 2820, 2820 D, 2820 DW, 2820 ND, 2825, 2825 DW, 2825 DW/SEE, 2825 FN, 2825 N, 2825 ND, 2826, 2870, 2870 FD, 2870 FW, 2875, 2875 DW, 2875 FD, 2875 FN, 2875 FW, 2875 N, 2875 ND, 2876, 2876 FD, 2876 FW, 2876 ND) * Samsung Xpress M-Serie (2620, 2620 D, 2620 DW, 2620 FN, 2620 N, 2625, 2625 D, 2625 DW, 2625 F, 2625 FN, 2625 N, 2626, 2626 D, 2626 DW, 2626 F, 2626 FN, 2626 N, 2670, 2670 D, 2670 DW, 2670 F, 2670 FN, 2670 N, 2675, 2675 D, 2675 DW, 2675 F, 2675 FN, 2675 N, 2820, 2820 D, 2820 DW, 2820 ND, 2825, 2825 DW, 2825 FN, 2825 N, 2825 ND, 2826, 2835, 2835 DW, 2870, 2870 FD, 2870 FW, 2875, 2875 DW, 2875 FD, 28
- Număr anunț
- DA25629446
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685,65 RON
- Valoare atribuită
- 685,65 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.