Atribuită Cumpărare directă

Capelina tip acordeon de unica folosinta 100buc/set 11372 set 1 Viziera de protectie, banda fixabila reglabila 5182 buc 10 Masca de protectie FFP2/KN95 5buc/set FFP2-5 set 10 Manusi din latex, pudrate, 100buc/set, marimea M 3432-m cut 1 Manusi din latex, pudrate, 100buc/set, marimea S 3432-s cut 2 Baterii alcaline High Energy LR6(AA), 1,5V, 2600mAh, 4buc/blister, Varta (4906) 4101 set 10 Protectie pantofi 100buc/set set 1 mai putin

Număr anunț
DA25615792
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.43 FERDINAND (CUI 29429052)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.063,45 RON
Valoare atribuită
1.063,45 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.063,45 RON

din 1.063,45 RON estimat