Atribuită Cumpărare directă

ROABA 1,00 BUC GREBLA FRUNZE COADA METALICA 1,00 BUC GREBLA VOPSITA 14 DINTI 350MM CU COADA 1,00 BUC SAPA SUDATA FARA COADA LT35775 2,00 BUC COADA PT CAZMA 1300 MM PROFI 2,00 BUC

Număr anunț
DA25629215
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,99 RON
Valoare atribuită
176,99 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,99 RON

din 176,99 RON estimat