Atribuită
Cumpărare directă
AUTORITATEA CONTRACTANTA DORESTE SA ACHIZITIONEZE PACHET MATERIALE CURATENIE CONFORM DESCRIERE: HARTIE DISP V ALB 150BUC ODORIZANT EFECT WC BUBBLE ODORIZANT EFECT WC MUGUET HARTIE IGIENICA ZEWA PURE HARTIE IG.ZEWA LAVANDA 3STR SAPUN LICHID GLICERINA VIANTIC ALBIO SAPUN 5L GREEN LAGOON GALEATA CCA 14L HARTIE PROSOP MISAVAN 2STR TRIM PRIMAVERA LOTUS FLOWER MISAVAN PARDOSELI 10L (ML 265) SACI MENAJ 240L 10/SET SUPER
- Număr anunț
- DA25630731
- Autoritate contractantă
- COMUNA PROBOTA (CUI 4540364)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,57 RON
- Valoare atribuită
- 882,57 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.