Atribuită Cumpărare directă

1 BURETIERA CU GEL DACO BUC 3.00 2 TUS PT. STAMPILA KORES BUC 3.00 3 USB FLASH 16GB KINGSTON KG-DTSE9H/16GB BUC 1.00 4 REFIL KYOCERA TK1160 BUC 1.00

Număr anunț
DA25641484
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv - Piatra Neamt (CUI 2613249)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,96 RON
Valoare atribuită
113,96 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,96 RON

din 113,96 RON estimat