Atribuită
Cumpărare directă
Hygienium Forte Gel igienizant, 300 ml Curata si igienizeaza Gelul revigorant Hygienium nu necesita folosirea apei si a sapunului, facandu-l ideal de utilizat pentru curatarea si igienizarea mainilor atunci cand spalarea acestora nu este posibila. Formula cu uscare rapida nu lasa senzatie lipicioasa pe maini, facandu-va mainile catifelate. Ideal pentru calatorii. Mod de aplicare: Se aplica direct pe maini. Numai pentru uz extern. Ingrediente: Aqua, Alcohol denat., Isopropanol, Carbomer, Glycerin
- Număr anunț
- DA25632784
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VASILE GOLDIS (CUI 12817386)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,70 RON
- Valoare atribuită
- 100,70 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.