Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Macesu de Sus judetul Dolj, doreste sa achizitioneze 110 buc lampi stradale 50w 5000 lumeni 6400K,85-265V,50-60Hz,clasa protectie I,factor putere >0.9,garantie 3 ani Pretul include consola 1m,accesorii pentru montaj si montaj inclus; Acestea sunt necesare pentru iluminatul public stradal din comuna; Achizitia este in concordanta cu programul anual de achizitii publice pe anul 2020 al UAT Macesu de Sus; Pretul este de 400,00 lei/buc, iar valoarea totala a achizitiei pentru 110 lampi este de 44.000,00 lei fara TVA, suma la care se poate adauga TVA;
- Număr anunț
- DA25625443
- Autoritate contractantă
- COMUNA MACESU DE SUS (CUI 5002037)
- Furnizor / câștigător
- NSD LUMEN SRL-D (CUI 42305205)
- Cod CPV
- 34928530-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.