Atribuită
Cumpărare directă
Rack extern pentru andocare HDD si Rack mobil încorporabil pentru HDD 3.5 inch Sata , astfel: 1. Rack HDD Axagon ADSA-ST, USB 3.0 - 2x SATA, 2.5inch, Black, Rack HDD Raidsonic IcyBox, SATA3, 3.5inch in 5.25inch, Black. Produsele vor fi insotite de certificate de calitate, conformitate si de garantie, INDIVIDUALE. In certificate sa fie mentionata perioada de garantie de 24 luni. Rog emiteti 2 facturi, astfel : 1 buc Rack extern - prima factura si 3 buc Rack mobil - a 2-a factura.
- Număr anunț
- DA25641608
- Autoritate contractantă
- U.M. 0495 CERNAVODA (CUI 8030406)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390,73 RON
- Valoare atribuită
- 390,73 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.