Atribuită Cumpărare directă

Acumulator 12 V 6 Ah, dimensiune 90x70x98 mm - 90x70x101 mm (cu conectori)

Număr anunț
DA25637214
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31421000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
744,20 RON
Valoare atribuită
744,20 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

744,20 RON

din 744,20 RON estimat