Atribuită Cumpărare directă

ADV114 VW COMBI EGR VW COMBI buc 2 689,08 1378,16 Kit ambreiaj+volanta buc 2 1928,57 3857,14 Bucsa bara stabilizatoare buc 10 7,14 71,4 Flansa+rulment amortizor buc 10 56,3 563 Actuator turbo buc 2 462,18 924,36 Bieleta antiruliu fata buc 10 17,23 172,3 Disc frana fata SET 4 238,66 954,64 Disc frana spate SET 4 152,94 611,76 Bucsa trapez fata parte fata buc 6 18,07 108,42 Bucsa trapez fata parte spate buc 6 21,85 131,1 Caseta directie buc 1 2785,71 2785,71 Bieleta directie buc 4 35,29 141,16 Cap planetara roata buc 3 101,68 305,04 Proiector ceata drt buc 1 71,43 71,43 Filtru combustibil buc 5 84,03 420,15 Filtru polen buc 5 13,87 69,35 Filtru ulei buc 5 12,69 63,45 Filtru aer buc 5 14,75 73,750 VW PASSAT 0 Flansa+rument amortizor buc 10 71,43 714,3 Bieleta antiruliu fata buc 10 21,01 210,1 Motoras clapeta admisie aer buc 3 348,74 1046,22 Disc frana fata set 4 200 800 Disc frana spate set 4 112,6 450,4 Amortizor fata buc 6 93,28 559,68 Arc fata buc 4 64,71 258,84 Bucsa trapez fata parte fata buc 10 15,29 152,9 Bucsa trapez fata parte fspate buc 6 8,24 49,44 Placute frana fata set 5 40,59 202,95 Placute frana spate set 5 41,34 206,7 Filtru aer buc 8 14,54 116,32 Filtru combustibil buc 8 21,26 170,08 Filtru polen buc 8 13,87 110,96 Filtru ulei buc 8 8,99 71,920 DACIA DUSTER 0 Filtru ulei buc 8 8,4 67,2 Filtru aer buc 10 13,03 130,3 Filtru combustibil buc 10 21,01 210,1 Filtru polen buc 10 10,5 105 Placute frana fata set 8 42,02 336,16 Saboti frana spate set 8 54,62 436,960 DACIA

Număr anunț
DA25641611
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.979,53 RON
Valoare atribuită
22.979,53 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.979,53 RON

din 22.979,53 RON estimat