Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cartuse imprimanta conform comanda: 1. Cartus toner Konica TN118 - 1 buc 2. Cartus toner TN2421 - 4 buc 3. Cartus toner compatibil CF283 / 737 - 4 buc 4. Cartus toner TN2220 - 1 buc 5. Cartus toner Canon C-EXV33 - 1 buc 6. Cartus toner TN2380 - 1 buc
- Număr anunț
- DA25595629
- Autoritate contractantă
- Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.067,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.067,23 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.