Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masuratori pram 7553 lei fara TVA/ interventie (semestriala) (13 lei fara TVA x 581 puncte de masura) x 2 interventii pe an (1 la 6 luni)= 15.106 lei fara TVA Conform Caietului de sarcini atasat

Număr anunț
DA25584905
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
94 IELFA CONSTRUCT SRL (CUI 6615633)
Cod CPV
50710000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.106 RON
Valoare atribuită
15.106 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.106 RON

din 15.106 RON estimat