Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza necesarului de materiale sanitare pt luna mai 2020.Adresa de livrare: Magazia de mat sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Se doresc cate 50 buc ace spinale nr. 18, 18, 20, cate 200 buc ace spinale nr 22, nr. 24, cate 100 buc ace spinale nr. 23 si 25, cate 300 buc ace spinale nr. 26 si 27.
- Număr anunț
- DA25583167
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141320-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428 RON
- Valoare atribuită
- 1.428 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.