Atribuită Cumpărare directă

MATCTII70 BRIDA 9*12 BUC 100.00*1.01 MATCTII875 PROFIL GC UD 30 3 M BUC 2.00*5.04 MATCTII5093 GLET EXT W 20 KG SAC 2.00*26.89 MATCTII1188 TENCUIALA RIMANO TEN 25 KG SAC 4.00*23.95 5998984401218 DISC DE DEBITARE PT OTEL SI OTEL INOXIDABIL 115*1.6*22.23 BUC 4.00*3.95 5996223401180 SURUB GIPSCARTON 3.5*25 ( 500 BUC ) CUTII 1.00*14.29

Număr anunț
DA25580224
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,59 RON
Valoare atribuită
290,59 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,59 RON

din 290,59 RON estimat