Atribuită
Cumpărare directă
6420330030715 CANEPA 100GR BUC 1.00*5.55 6984000012925 RACORD FLEXIBIL APA 30 CM BUC 2.00*7.48 8590229000469 RAMA AERISIRE ACOPERIT CU PLASA VM 200*200K ALB BUC 1.00*10.50 6984000052242 PASTA INSTALATII GAZ 460G BUC 1.00*10.00 8027830119872 ROBINET GOLIRE 1/2 TIEMME BUC 14.00*18.91 6984000100806 ROBINET APA 1/2 FF TIEMME BUC 14.00*13.03 6984000099940 NIPLU CU HEXAGON 3/8*3/8 BUC 2.00*2.27 4019576055358 NIPLU ZN 1/2 GEBO BUC 14.00*1.68 4019576052036 TEU EGAL ZN 1/2 GEBO BUC 14.00*2.27 6984000179536 COLIER OMEGA 1/2 BUC 10.00*2.18 6984000006795 COLIER MET CU DIBLU+SURUB 1 1/4 BUC 8.00*2.35 6984000006788 COLIER MET CU DIBLU+SURUB 1" BUC 8.00*2.27 6984000160565 COLIER OMEGA 3/4 BUC 8.00*2.10 6984000006801 COLIER MET CU DIBLU+SURUB 1 1/2 BUC 8.00*2.44 MATCTII974 SACI RAFIE BUC 30.00*0.84 6984000018422 NIPLU CU HEXAGON 1/2*1/2 BUC 14.00*2.77 4015000403207 TANGIT UNILOCK 20*160M BUC 1.00*34.87 4000146032909 CHEIE UNIVERSALA BASIC 398007 BUC 2.00*70.59 4000146312315 BURGHIU PT BETON 4 PLUS 12*310MM BUC 1.00*32.77 8000776319346 SNUR LOCTITE 150MM BUC 1.00*37.39 6984000025956 ROBINET GOLIRE 1/2 BUC 6.00*13.36 4019576052043 TEU EGAL ZN 3/4 GEBO BUC 2.00*3.36 6984000002131 TEU ALAMA 3/4 BUC 2.00*8.24 6984000130384 ROBINET APA 3/4 FF RBM BUC 4.00*18.91 6984000140727 ROBINET APA 1/2 FF RMB BUC 4.00*13.87 6984000099926 NIPLU CU HEXAGON 3/4*3/4 BUC 8.00*4.45 6984000050828 REDUCTIE ALAMA 3/4-1/2 BUC 4.00*2.27 594
- Număr anunț
- DA25588334
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.745,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.745,71 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.