Atribuită
Cumpărare directă
-culoare alba ; -marime 40*20cm; -compozitie material plastic rezistent - polietilena; -greutate material 3g/buc; -este prevazuta cu banda elastica la ambele capete; -produsul nu este toxic sau pirogenic; -ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive) (numele produsului, descriere, cod, valabilitate, lot, mod de sterilizare, dimensiuni si adresa producator ). - inscriptionate C.E; Mod de ambalare 100 buc/set.
- Număr anunț
- DA25581468
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 35113480-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.834 RON
- Valoare atribuită
- 6.834 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.