Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE MILIMETRICA ECADA A3, 100 file=3 CALC A3, 80-85gr/mp=1 BLOC NOTES A5 AURORA BUREAU, brosat=4 PUNGI ZIPLOCK (CU FERMOAR) A3, 350*450mm, set 100 buc=5 PUNGI ZIPLOCK (CU FERMOAR) A5, 100*150mm=2 PUNGI ZIPLOCK (CU FERMOAR) A4, 180*250mm, set 100 buc=3 Sac rafie PP, alb, 100 x 50 cm, 50 buc / set=4 MARKER CD CENTROPEN, 1,0mm, NEGRU=6 REZERVA CREION MECANIC ROTRING, 0.7 mm=6 REZERVA CREION MECANIC ROTRING, 0.5 mm=3 REZERVA CREION MECANIC ROTRING, 0.35 mm=2 CAP ISOGRAPH ROTRING, 0,18=2 CAP ISOGRAPH ROTRING, 0,25=2 TUS ROTRING 23ml, NEGRU=2 CREION MECANIC 2MM TK-FINE 4600 FABER-CASTELL=2 REZERVA CREION MECANIC FABER-CASTELL, 2,00mm=4 RADIERA CREION 7081N 20 FABER-CASTELL=2 Ruleta banda fibra de sticla 50m=2 CLIPS METAL MAS 51mm, cutie de 12 bucati=2 Tabla neagra cu rama din lemn 40x30 cm pentru scris cu creta =4 Set Matura si faras plastic de dimensiuni mici =4 Pensula pentru lac Holzer, plastic, 2 cm=3 Pensula pentru lac Holzer, plastic, 6 cm=3 Pensula pentru lac Holzer, plastic, 10 cm=3
- Număr anunț
- DA25588005
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.022,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.022,46 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.